Velikonoce na statku program

Velikonoce na statku se konaly pro veřejnost o víkendu 12.-13. dubna 2014.akci navštívilo více než 600 dětí (nejmladší účastník byl z Mostu - 10 týdnů) a více než 1000 dospělých.

V pondělí a úterý, 14.4. a 15.4., pak na statek zavítaly 520 žáků mateřských a základních škol.

Lidé se přijeli podívat z okolí i z daleka. Nejvíce účastníků bylo z Loun, Postoloprt, Žatce, Skupic a z okolních obcí.
Podívat se přijeli také z: Mostu, Chomutova, Bíliny, Prahy, Libochovic, Litoměřic, Kladna, Ústí nad Labem, Trutnova, České Lípy, Roudnice, Berouna, Liberce, Nové Paky a Pelhřimova.
Na akci proběhlo setkání jmenovců s velikonočním příjmením, nakonec se sešli pánové Tomáš Beránek z Peruci, Václav Beránek z Chožova a Oldřich Beránek z Račecic s paní a slečnou, Evou a Benedikou Beránkovou z Loun. Dále se na statek přišli podívat manželé Ladislav a Marcela Zajíčkovi z Lišan a paní Libuše Kouhoutková z Malnic.
Součástí programu byla také soutěž o nejlepší mazanec (výherkyní se stala A. Bártová) a nádivku (zvítězila V. Svobodová - recept).

Reportáž z akce naleznete ZDE

BROŽURA