PT2020

Příměstské tábory se konaly v Lounech od 27. do 31. července a od 3. do 7. srpna 2020 v době od 7:30 - 17:00 hodin. Tábory se konaly v Základní umělecké škole Louny a v prostorách firmy Hydroclar, s.r.o. ve Skupicích a zúčastnily se jich děti ve věku 5 - 15 let z Lounska a okolí. Součástí táborů byly také celodenní výlety vlakem do ZOOparku v Chomutově a lodí do Litoměřic. Děti poznaly celou řadu aktivit. Seznámily s muzikoterapií, bubnovaly na bicí nástroje a hrály na Orffovy nástroje. Ranní protažení bylo věnováno cvičení jógy. Děti také tančily a vyjadřovaly své pocity pomocí pohybu. Venku ve Skupicích děti malovaly na plátno krajinu akrylovými barvami. Namalovaly si také tričko a plátěnou tašku. Společnost DELECTO PRODUCTION, s.r.o. zrealizovala ve Skupicích ukázku historických her a pod jejich vedením si děti aktivity také vyzkoušely. Zajištěn byl pitný režim, svačiny (dopolední i odpolední) a teplý oběd. S dětmi pracovali: Soňa Racety, Bc. Tereza Kovářová, Bc. Patrik Racety, a garantem programu byla Ing. Jindřiška Riedlová, do roku 2018 ředitelka ZUŠ Louny, v době organizace učitelka výtvarného oboru ZUŠ Louny.