Koncert TGM Luna

Zpíváme s Masarykem

Ve středu 2. května se v Klub(ovně) Luna sešly děti ze školních družin dvou lounských základních škol - ZŠ Jižní a ZŠ Prokopa Holého a další diváci na krásném koncertě na počest 100. výročí vzniku republiky „Zpíváme s Masarykem“. Spolu s hudebním skladatelem Danielem Dobiášem představil svůj nový program pěvecký sbor Carmen pod vedením Renata Friedlové a Kateřiny Štolové a sólisté Jaroslav Parma a Agáta Macasová. V sobotu 5. května budou žáci Základní umělecké školy Louny spolu s Danielem Dobiášem tento program zpívat dětem v italském Milánu. V programu zazněly skladby Daniela Dobiáše z projektu „K čemu slunce, když není den?“, ale také písně lidové. Dětské diváky zaujaly pěvecké soutěže, které Daniel Dobiáš organizoval. Koncert pořádal spolek Stopy,z.s. spolu se Základní uměleckou školou Louny a podpořili ho: Město Louny a Nadace Život umělce.